Dokładna wycena gruntów w Warszawie i nie tylko

DUAL Paloma Cieszkowskafingerprzejdź do strony www

Dual to firma, w której znajdziesz godnego zaufania rzeczoznawcę majątkowego. Czym się zajmuje? Jego główna specjalizacja to wycena gruntów. Warszawa jest siedzibą firmy i to tam też rzeczoznawca głównie pracuje. Oferta kierowana jest jednak na teren całego kraju, dlatego niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i gdzie potrzebujesz usługi, jaką jest wycena gruntów, to zgłoś się do firmy Dual. Spotkasz się z ekspertem, który doskonale zna się na wycenach gruntów i wykona dla ciebie usługę w sposób rzetelny, uczciwy, dokładny i obiektywny. Dzięki temu, że rzeczoznawca majątkowy z Dual pracuje w tej branży od ponad 20 lat, to masz pewność, że udajesz się do osoby, która sporządzi dla ciebie wiarygodny dokument z wyceną gruntu. W Warszawie znajdziesz siedzibę firmy, ale możesz też zajrzeć na stronę dual-wyceny.pl i zapoznać się z ofertą oraz z podstawowymi informacjami na temat firmy. Do sporządzenie wyceny gruntów rzeczoznawca potrzebuje niezbędnych dokumentów, o czym poinformuje cię podczas waszego spotkania.

Specjalista do wycen nieruchomości i działek

Szukasz specjalisty, który wyceni dla ciebie nieruchomość lub działkę? Chcesz wycenić dom, mieszkanie, biuro, przedsiębiorstwo lub lokal użytkowy? W ofercie firmy Dual znajdziesz zarówno wycenę nieruchomości, jak i wycenę gruntów. Warszawa to miasto, w którym rzeczoznawca majątkowy pracuje od wielu lat, dlatego doskonale zna tamtejszy rynek i jest na bieżąco ze wszelkimi zmianami i nowinkami w branży, jaką reprezentuje. Czy to wycena gruntów, działek, czy też wycena domów, zawsze niezbędne są uprzednie oględziny danego miejsca, dlatego zgłaszając się do firmy Dual, masz obowiązek udostępnienia go do skrupulatnej kontroli. Na ostateczną wycenę składa się kilka rzeczy, dlatego, by rzeczoznawca majątkowy mógł sporządzić dokument sumiennie i dokładnie, potrzebuje około 5 dni roboczych. Po tym czasie otrzymasz dokument urzędowy, dzięki któremu będziesz mógł ustalić cenę sprzedaży danego obiektu lub gruntu, ustalić na nowo opłaty np. za użytkowanie wieczyste lub zabezpieczyć swój kredyt bankowy.

DUAL Paloma Cieszkowska
Bożka Arki 4/23, 01-464 Warszawa